Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > W sierpniu podczas VII edycji Alei Gwiazd zagramy z Egiptem

W sierpniu podczas VII edycji Alei Gwiazd zagramy z Egiptem

fot. archiwum

Podczas VII edycji Alei Gwiazd (5-6 sierpnia b.r.)swoje dłonie w Miliczu odcisną Daniel Castellani, Michał Winiarski, Sebastian Świderski oraz Krystyna Czajkowska-Rawska. Reprezentacja Polski, podobnie jak przed rokiem, rozegra spotkanie z Egiptem.

VII edycja Alei Gwiazd odbędzie się 5 i 6 sierpnia 2010 r. Po raz pierwszy rozegrane zostaną dwa mecze. Pierwszy rozegrany zostanie  5 sierpnia w nowo wybudowanej hali sportowej w Krośnicach. Natomiast w piątek, 6 sierpnia w Miliczu odbędą główne obchody Alei Gwiazd Polskiej Siatkówki.

Odciski swoich dłoni odsłonią: Daniel Castellani, Michał Winiarski, Sebastian Świderski oraz Krystyna Czajkowska-Rawska (brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Meksyku). Odsłonięta zostanie także pamiątkowa tablica Telewizji Polsat, która od wielu lat jest razem z polską siatkówką.

W ubiegłym roku Milicz okazał się szczęśliwym miejscem dla debiutu Reprezentacji Polski. W swoim pierwszym meczu pod wodzą trenera Daniela Castellaniego Reprezentacja zmierzyła się z Egiptem, wygrywając 3:1. Był to pierwszy ważny krok w drodze do zdobycia Mistrzostwa Europy. W tym roku dojdzie do rewanżu Polski z Egiptem, może i tym razem Milicz okaże się szczęśliwym miejscem i w październiku będziemy świętować zdobycie złotego medalu Mistrzostw Świata.Bilety na tegoroczną VII Edycję Alei Gwiazd będzie można nabyć również podczas rozgrywanych meczy w ramach Ligi Światowej. Bilety w cenie 25 i 35 zł będzie można nabyć w stoisku zlokalizowanym blisko głównych wejść. Patronat medialny nad VII Edycją Alei Gwiazd, podobnie jak w zeszłym roku, obejmie serwis "Strefa Siatkówki – siatka.org".

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved