Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Terlecki ostatnim wzmocnieniem Jadaru

Terlecki ostatnim wzmocnieniem Jadaru

fot. archiwum

Trener Kwapisiewicz niemal od zera musiał budować drużynę Jadaru,  która w nowym sezonie będzie grała w pierwszej lidze. Ostatnim zawodnikiem, który potwierdził występy w Radomiu jest Arkadiusz Terlecki. Tym samym kadra zespołu została zamknięta.

Wczoraj portal RadomSport.pl przedstawił kadrę zespołu, którą tworzyli: Łukasz Kruk, Daniel Górski, Jakub Bucki, Grzegorz Szumielewicz, Jakub Radomski, Maciej Kałasz, Adrian Stańczak, Paweł Mikołajczak, Mariusz Gaca, Maciej Wołosz oraz jeden z najzdolniejszych przyjmujących w kraju Adrian Buchowski. Dzisiaj tymczasem do tej listy należy dopisać Arkadiusza Terleckiego, który potwierdził swoją chęć reprezentowania klubu.

Trener Kwapisiewicz podkreśla, że jest zadowolony z zespołu, który udało mu się zebrać. – Znam tych chłopaków, wielu z nich ma bogatą przeszłość w ekstraklasie i uważam, że stworzyła się nam niesamowicie ciekawa drużyna – podkreśla szkoleniowiec. – Byłoby nietaktem, gdybyśmy z zespołem, który tworzą tacy zawodnicy nie przyjęli odpowiednich celów. Na pewno będziemy chcieli zająć miejsce w górnej części tabeli – dodaje.

Na pierwszym treningu siatkarze Jadaru spotkają się 19 lipca.źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved