Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Coraz mniej niewiadomych w Murowanej Goślinie

I liga K: Coraz mniej niewiadomych w Murowanej Goślinie

fot. archiwum

Krystalizuje się skład KS Piecobiogaz na nadchodzący sezon. Beniaminek I ligi podpisał już kontrakty z 11 siatkarkami. - Staramy się stworzyć ciekawy zespół na miarę naszego budżetu - przekonuje nowy trener zespołu z Murowanej Gośliny Jacek Skrok.

Przypomnijmy, pierwsze do drużyny dołączyły środkowe Małgorzata Lubera z TPS Rumia i Magdalena Fedorów z Sokoła Chorzów oraz rozgrywająca Małgorzata Jeromin, która poprzedni sezon spędziła w Gedanii. Klub z Murowanej Gośliny pozyskał także dwie przyjmujące – Katarzynę Walewander z Dąbrowy Górniczej oraz Dominikę Nowakowską z Bydgoszczy. Nową twarzą w zespole będzie także 19-letnia Aleksandra Trojan. To mierząca 195 cm środkowa, która w poprzednim sezonie grała w SMS Sosnowiec.

Transferów dokonujemy z myślą o tym, aby walczyć o ekstraklasę. Chcemy grać ładną i skuteczną siatkówkę. Jestem też przekonany, że naszym atutem będzie znakomita atmosfera w drużynie – zapewnia trener Jacek Skrok, który zastąpił na tym stanowisku Marka Mierzwińskiego. Nowy szkoleniowiec Piecobiogazu jest postacią doskonale znaną w naszym regionie, bowiem przed kilkoma laty doprowadził AZS AWF Danter Poznań do wicemistrzostwa Polski. W tamtym zespole grały m.in. Beata Strządała oraz Paulina Chojnacka. Obie przedłużyły kontrakty i także są w kadrze zespołu z Murowanej Gośliny. Nowe umowy z klubem podpisały również Patrycja Wyrwa, Paulina Dutkiewicz i Natalia Narożna.

Beniaminek I ligi przygotowania do sezonu rozpocznie pod koniec lipca. W ich ramach siatkarki wyjadą m.in. na dwa obozy.* więcej na:

źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved