Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Duże wzmocnienie Silesia Volley

Duże wzmocnienie Silesia Volley

fot. archiwum

Pierwszoligowy klub MOSiR Mysłowice/Sokół Chorzów Silesia Volley podpisał umowę z byłą już zawodniczką Aluprofu Bielsko- Biała Mariolą Wojtowicz. To już kolejna zawodniczka zasilająca szeregi tego klubu. Trener  twierdzi dodatkowo, że to jeszcze nie koniec.

Mariola Wojtowicz urodziła się w 1980m roku i ma 164 cm wzrostu. W zakończonym ostatnio sezonie zdobyła z Aluprofem Bielsko-Biała mistrzostwo Polski. – Bardzo się cieszę, że udało nam się dojść do porozumienia i podpisać kontrakt – powiedział trener Sebastian Michalak. – Mariola to bardzo doświadczona zawodniczka. Myślę, że będzie silnym punktem naszego nowego zespołu – dodał.
Oprócz Wojtowicz klub wzmocniły zawodniczki Sokoła Chorzów i MOSiR Mysłowice, z połączenia których powstała Silesia Volley. Do tej pory wiadomo, że z Sokoła pozostały Barbara Furtak, Katarzyna Lisiecka i Ksymena Wysocka. Z MOSiR Mysłowice pozostały natomiast Renata Bekier, Karolina Bojdak, Dorota Ciechnowska, Dominika Najmrocka, Magdalena Olszówka i Katarzyna Wawrzyniak.
Pojawiają się także zapowiedzi, że to nie koniec wzmocnień w tym zespole. – Nie chcemy na razie podawać żadnych nazwisk, jeżeli tylko dogadamy się z zawodniczką i podpiszemy wszelkie dokumenty na pewno się tym pochwalimy – dodał na koniec szkoleniowiec Silesia Volley.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved