Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Michał Winiarski nie zagra z Argentyną

Michał Winiarski nie zagra z Argentyną

fot. archiwum

W najbliższy weekend kolejna kolejka Ligi Światowej. Podopieczni Daniela Castellaniego zagrają we Wrocławiu z Argentyną. Niestety w kadrze znów zabraknie przyjmującego Michała Winiarskiego, który narzeka na ból kolana.

Michał Winiarski wrócił do kadry po tym jak borykał się z kontuzją barku. Niestety po wyjazdowych spotkaniach na Kubie, zawodnik Skry Bełchatów znów narzeka na ból. Tym razem jednak siatkarz cierpi z powodu kontuzji kolana.

To, na co narzeka Michał, nazywa się zapaleniem kaletki podrzepkowej głębokiej – mówi w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego lekarz reprezentacji Polski Jan Sokal.To typowo przeciążeniowa kontuzja, którą leczyliśmy podając leki przeciwzapalne i spuszczając z kolana płyn. Trochę mnie niepokoi, że Michał znowu narzeka na ból, bo wyglądało, że wszystko jest już dobrze. Być może zawodnikowi znowu potrzebny będzie odpoczynek.

Zrobiliśmy dzisiaj rezonans magnetyczny, który potwierdził odnowienie się kontuzji. W czwartek w Łodzi podamy Michałowi zastrzyk z czynnikiem wzrostu, tydzień później będziemy wiedzieli jak długo potrwa leczenie. Prawdopodobne jest to, że Winiarski wróci do gry dopiero na turniej finałowy Ligi Światowej – informuje Sokal.W zespole na mecze z Argentyną znajdą się Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Daniel Pliński i Michał Bąkiewicz – mówi selekcjoner drużyny narodowej. Na razie nie wie jednak czy zagrają w wyjściowej szóstce. – Ostateczne decyzje o składzie podejmę w piątek – tłumaczy trener.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved