Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Dwa wzmocnienia w Świeciu

Dwa wzmocnienia w Świeciu

fot. archiwum

Drugoligowa drużyna Jokera Świecie pozyskała dwie nowe zawodniczki, które wzmocnią grę drużyny na pozycji środkowych bloku. Michalina Kopczyk i Izabela Cieśnik bo o nich mowa, już podpisały umowy. Do klubu ma trafić jeszcze jedna doświadczona siatkarka.

Pozyskanie środkowych bloku było priorytetem dla klubu Jokera, ponieważ na tej pozycji pozostała im tylko jedna zawodniczka. Pierwszym kadrowym nabytkiem jest Michalina Kopczyk, w środowisku siatkarskim znana bardziej jako Michalina Liss, to zawodniczka z doświadczeniem pierwszoligowym, która ostatnie lata spędziła w szeregach Budowlanych Toruń. Drugą nową środkową jest Izabela Cieśnik, świeżo upieczona mistrzyni Polski juniorek.

Zdecydowałam się na grę w Świeciu, bo znam dobrze trenera Andrzeja Nadolnego – mówi Izabela Cieśnik. – W sezonie 2008/09 prowadził przecież rezerwy Pałac w II lidze. Poza tym oferta Jokera była najkonkretniejsza. Jest to klub dobrze zorganizowany. W tym sezonie odniósł sukces zajmując 2. miejsce. Mam nadzieję, że będę przydatna zespołowi i w kolejnym sezonie utrzymamy tę pozycję, a nawet powalczymy o awans do I ligi. – powiedziała na łamach Gazety Pomorskiej młoda środkowa.

Drugoligowiec ze Świecia złożył także transferową propozycję jeszcze jednej siatkarce Budowlanych Toruń. Grająca na pozycji atakującej Monika Weder ma odpowiedzieć klubowi na propozycję gry w ciągu najbliższych kilku dni.źródło: Gazeta Pomorska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved