Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > AZS Politechnika Radomska kompletuje skład

AZS Politechnika Radomska kompletuje skład

fot. archiwum

Działacze drugoligowego klubu Politechniki Radomskiej rozpoczęli pracę nad skompletowaniem kadry zespołu na sezon 2010/2011. Pierwszym szkoleniowcem radomskich siatkarek będzie dotychczasowy asystent trenera Aleksandra Klimczyka - Krzysztof Białczak.

Pierwsze posunięcia kadrowe nowy trenera akademiczek wykonał na pozycji libero. – Potwierdzam, że barwy naszego klubu będzie reprezentować nowa libero. Na tej pozycji zagra Aleksandra Guzikiewicz, która przechodzi do nas z Jedynki Kluczbork. To nie jedyna nowa siatkarka, którą zamierzamy pozyskać. W grę wchodzą jeszcze co najmniej trzy zawodniczki. Na razie jest za wcześnie, by podawać konkretne nazwiska. Oczywiście prowadziliśmy już rozmowy z kandydatkami do gry w Radomiu. Mamy ich deklaracje o chęci współpracy, ale dopóki nie podpiszemy umów, nie można nic ostatecznie przesądzić – powiedział na łamach Gazety Wyborczej trener Białczak.

Wzmocnia kadrowe są konieczne bo z gry w zespole zrezygnowały Katarzyny Nadziałek, Katarzyna Pluskota, Sandra Duma i Phatty Arbuckle. – Na liście naszych życzeń są siatkarki także z klubów pierwszoligowych. Do końca tego tygodnia, a najpóźniej na początku przyszłego sprawy kadrowe chcemy mieć już zamknięte kontynuował trener "akademiczek".

Sezon przygotowawczy siatkarki rozpoczną w sierpniu. Ważnymi elementami zgrupowania będzie obóz kondycyjny a także udział w Akademickich Mistrzostwach Polski.źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved