Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sylwia Wojcieska odchodzi ze Stali Mielec

Sylwia Wojcieska odchodzi ze Stali Mielec

fot. archiwum

W Stali w najlepsze trwa karuzela transferowa. Jedne zawodniczki przedłużają kontrakty, inne odchodzą z mieleckiego zespołu. Ostatnio informowaliśmy, że z klubem pożegnała się Magdalena Piątek. Taką samą decyzję podjęła również Sylwia Wojcieska.

Jak podaje serwis Nowiny24.pl w barwach Stali kibice nie zobaczą już Sylwii Wojcieskiej, która zdecydowała się na zmianę otoczenia. Dobre występy w poprzednim sezonie zaowocowały powołaniem do reprezentacji, dlatego też była już środkowa mieleckiej ekipy ma z pewnością nadzieję na znalezienie miejsca w klubie walczącym o wyższe cele niż utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Wiadomo już, że umowy z drużyną z Podkarpacia przedłużyły dwie zawodniczki, które stanowiły o sile zespołu w minionych rozgrywkach. Są to: Anita Kwiatkowska oraz Dorota Ściurka.

Warto również przypomnieć, iż z mieleckiego teamu odchodzi Magdalena Piątek, czyli siatkarka, która była najlepiej punktującą zawodniczką „Stalówek". Wiele wskazuje na to, że jej miejsce zajmie była atakująca zespołu z Dąbrowy Górniczej – Magdalena Sadowska.źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved