Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga przez kolejne pięć lat w Polsacie

PlusLiga przez kolejne pięć lat w Polsacie

fot. archiwum

Dziś została podpisana umowa o zakupie praw do transmisji meczów PlusLigi pomiędzy PLPS S.A. a Telewizją Polsat S.A. Obowiązywać będzie przez 5 lat. - Kibice zobaczą nie mniej meczów w tygodniu niż było dotychczas - mówi Marian Kmita.

– Dbamy, żeby kibice otrzymali produkt najwyższej jakości. Siatkówka zajmuje ważne miejsce w naszej ofercie programowej. Polsat jest kojarzony z tą dyscypliną sportu – powiedział zastępca dyrektora d/s Sportu Polsat S.A. dr Piotr Pykel.

Prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. Artur Popko przypomniał, że nie ma współczesnego sportu bez telewizji. – Umowa została podpisana na pięć lat. Ten fakt gwarantuje, że dyscyplina będzie się rozwijać. W siatkówkę można inwestować. Cieszymy się bardzo z podpisania umowy – powiedział prezes Artur Popko.

Mecze PlusLigi będą transmitowane w stacjach Polsatu. Obie strony – PLPS i Polsat – bardzo cenią sobie współpracę. – Siatkówka jest jednym z diamentów w naszym programie – powiedział Marian Kmita. – Pokazywanie czterech meczów w tygodniu jest nie tylko wielkim atutem, ale również dużą odpowiedzialnością. PlusLiga ma swoich szeregach mistrzów Europy, wicemistrzów świata oraz trzeci zespół klubowy kontynentu. Tą są jej cenne atuty.* więcej na plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved