Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Edyta Rzenno zagra w Białymstoku

Edyta Rzenno zagra w Białymstoku

fot. archiwum

Edytę Rzenno czeka przeprowadzka - zawodniczka  przenosi się z Sopotu do Pronaru Zeto Astwa AZS Białystok. Środkowa Trefla zmieniła barwy klubowe po tym, jak zespół z Pomorza podpisał umowę z PTPS Piła i na jej podstawie znalazł się w PlusLidze Kobiet.

Siatkarka wraz z Treflem Sopot zajęła drugie miejsce w I lidze, co oznaczało brak awansu trójmiejskiej drużyny. Włodarze Trefla wykorzystali jednak problemy finansowe zespołu z Piły i zawarli z pilskim klubem umowę, na mocy której PlusLiga Kobiet zawita do Sopotu. Plany działaczy nie objęły jednak wszystkich zawodniczek Trefla. Większość z nich szuka nowych klubów, a przykład Rzenno pokazuje, że sopocianki mogą być łakomym kąskiem dla niektórych drużyn.
– Jest to bardzo ciekawa zawodniczka, silna i doświadczona – powiedział w rozmowie z Kurierem Porannym Wiesław Czaja. Trener akademiczek nie ma wątpliwości, że pozyskanie Rzenno to dobry ruch transferowy. – Z pewnością będziemy mieć z niej pożytek – dodał Czaja.
Edyta Rzenno nie jest jedyną zawodniczką, która "wpadła w oko" białostockim działaczom. Rozmowy z AZS-em prowadzi kolejna środkowa, tym razem grająca w Centrostalu Bydgoszcz Dominika Kuczyńska.

Zobacz również:
Transfery w PlusLidze Kobiet

źródło: inf. własna, poranny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved