Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga kobiet: Nowe zawodniczki w Chemiku

I liga kobiet: Nowe zawodniczki w Chemiku

fot. archiwum

Dwie środkowe dołączyły do ekipy Chemika Police. Pomimo, iż z drużyny odeszły dwie podstawowe zawodniczki, trener Mariusz Bujek zapowiada walkę o jak najlepszą lokatę. Być może to nie koniec transferów polickiego klubu.

Poprzedni sezon Chemik Police zakończył na 4. miejscu. Chociaż mało kto przed sezonem spodziewał się, że podopieczne trenera Mariusza Bujka zajmą tak dobrą lokatę, w klubie pozostaje niedosyt. W meczach półfinałowych z Treflem policzanki toczyły bowiem zaciętą walkę.

Wiadomo jednak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, zwłaszcza, że siatkarki Chemika z roku na rok spisywały się lepiej. W kolejnym sezonie utrzymanie tej tendencji może być o wiele trudniejsze drużynę opuściły dwie podstawowe zawodniczki – Katarzyna Ciesielska i Monika Bryczkowska. Klub nie zamierza jednak szukać nowej rozgrywającej, ale powierzyć tę funkcję Joannie Pomykacz lub Klaudii Boguszewskiej.

Jedynymi dotychczas zawodniczkami, które dołączyły do polickiego klubu są Magdalena Klat oraz Marta Kotarska. Być może wkrótce pojawią się także kolejne zawodniczki.Pomimo nie najlepszej sytuacji kadrowej, trener Mariusz Bujek zapowiada, że jego drużyna ponowie będzie walczyć o jak najlepsze miejsca. – Spróbujemy, bo nigdy nie byliśmy, ani nie jesteśmy drużyną, która kondycję finansową stawiałby na pierwszym miejscu. Tych zawodniczek, które grały przede wszystkim za pieniądze, już u nas nie ma – powiedział szkoleniowiec.

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved