Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Najlepsze siatkarki plażowe grają od piątku w Toruniu

Najlepsze siatkarki plażowe grają od piątku w Toruniu

fot. archiwum

Plaża Gotyku organizowana po raz pierwszy w Toruniu jest młodszą siostrą Plaży Wolności organizowanej w Poznaniu po raz drugi z rzędu. W piątek od godziny 9 w Toruniu rozpoczynają się kwalifikacje do turnieju głównego Grand Prix kobiet.

Twórcą Plaży Wolności oraz współorganizatorem Plaży Gotyku w Toruniu jest wielokrotny Mistrz Polski w Siatkówce Plażowej Damian Lisiecki. Studenci AZS UMK Toruń w drugiej połowie czerwca br. zamierzają stworzyć niezapomniane widowisko sportowe, którego głównymi punktami programu będą Eliminacje do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet (18-20.06) oraz Mężczyzn (25-27.06).

Na Rynek Nowomiejski zostało nawiezione 600 ton piasku, zbudowana została trybuna na 500 osób, stworzona została infrastruktura miasteczka sportowego; rozegranych zostanie ok. 120 meczy z udziałem najlepszych siatkarzy w Polsce, w tym również reprezentantów kadry Polski.

Wstępny program dwutygodniowej imprezy prezentuje się bardzo bogato. Na dwóch piaszczystych boiskach oraz rozstawionej scenie odbywać się będą imprezy towarzyszące, koncerty, zajęcia sportowe, treningi fitness. W ramach imprez towarzyszących wstępnie swój udział w projekcie potwierdzili toruńscy wykonawcy m. in. SOFA, Brystol, Viola Brzezińska, Vitamina.źródło: plazagotyku.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved