Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Kuehn-Jarek będzie grała w Centrostalu

Marta Kuehn-Jarek będzie grała w Centrostalu

fot. archiwum

Pierwszą pozyskaną siatkarką w okienku transferowym przez GCB Centrostal jest Marta Kuehn-Jarek, która występować będzie na pozycji libero. Zawodniczka ta zastąpi tym samym Katarzynę Wysocką, która przenosi do pierwszoligowego PTPS-u Piła.

Marta Kuehn-Jarek jest 29-letnią siatkarką. Największe sukcesy święciła z Calisią Kalisz, z którą w 2005 roku sięgnęła po złoto mistrzostw Polski. Ponadto w swoim dorobku ma trzy srebrne oraz trzy brązowe krążki. – Kiedy Calisia Kalisz spadła do pierwszej ligi, ja postanowiłam, że zrobię sobie rok przerwy od gry w siatkówkę. Miałam troszkę inne plany i jestem teraz szczęśliwą mamą pięciomiesięcznej córeczki – mówiła zawodniczka w wywiadzie miesiąc temu.

Przypomnijmy, że ważne kontrakty z klubem ma sześć zawodniczek – Katarzyna Mróz, Agata Skiba, Kinga Zielińska, Monika Naczk, Justyna Łunkiewicz oraz Sylwia Pelc. Z klubem pożegnała się obok Katarzyny Wysockiej również Dominika Nowakowska, która w najbliższym sezonie zasili pierwszoligową ekipę Piecobiogazu Murowana Goślina.

 źródło: inf. własna, kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved