Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Lepsze czasy w Gwardii Wrocław

Lepsze czasy w Gwardii Wrocław

fot. archiwum

Stabilny skład i większy budżet mają zapewnić Gwardii Wrocław lepszy rezultat w PlusLidze kobiet w sezonie 2010/2011. Wszystko za sprawą głównego sponsora - firmy Impel, która zapewni większe pieniądze na działalność zespołu niż we wcześniejszych latach.

Jacek Grabowski, prezes sekcji siatkówki wrocławskiej Gwardii nie ukrywa zadowolenia ze współpracą z głównym sponsorem drużyny. Na fakt, że Impel ma zamiar zwiększyć wpływ pieniędzy miała dobra postawa w Challenge Cup. – Impel bardzo pozytywnie odebrał nasz awans do finału Challenge Cup. Dlatego nigdy nie zgodzę się z opinią, że pucharowy start był niepotrzebny – stwierdził prezes Grabowski. W ubiegłym roku budżet klubu wynosił nieco ponad milion złotych, teraz ma się to zmienić i Gwardia ma walczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie. Pierwszym krokiem w tym celu było zatrzymanie kilku czołowych siatkarek. W stolicy Dolnego Śląska zostają Joanna Wołosz, Monika Czypiruk i Katarzyna Mroczkowska.

Na pewno nasz budżet w nowym sezonie będzie wyższy, gwarantuje to bardzo dobrze rozwijająca się współpraca z Impelem, a także kilkoma innymi sponsorami – mówi Jacek Grabowski. – Teraz prowadzimy rozmowy z Impelem o przedłużeniu umowy. Chcielibyśmy związać się z tą firmą na dłużej – dodał. Takie rozwiązanie byłoby dla Gwardii idealne, bowiem zapewniałoby stabilizację finansową w najbliższych sezonach.

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved