Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Paszek i Bekier najlepsze na Śląsku, problemy Giemzy i Kozińskiej

Paszek i Bekier najlepsze na Śląsku, problemy Giemzy i Kozińskiej

fot. archiwum

Jak wiadomo, kontuzje w sporcie zawodowym są nieuniknione. Najgorzej, że dotykają również młodych zawodników i zawodniczki. Tym razem pech spotkał plażowiczkę, Patrycję Giemzę. Po mistrzostwach Śląska narzeka na ostry ból pleców.

W weekend zawodniczki z południa Polski walczyły o tytuł mistrzyń Śląska. Do Mysłowic przyjechało 16 najlepszych par, w tym wiele zawodniczek na co dzień trenujących w łódzkim SMS, przez co turniej był mocno obsadzony. W zawodach triumfowały Daria Paszek i Renata Bekier (MOSiR Mysłowice), które na reprezentują Polskę na plażowych imprezach międzynarodowych. Drugie miejsce zajęły Izabela Soja i Olga Samul (UKS PW M.Pasek Będzin). Z kolei trzecie miejsce zajęły Patrycja Giemza i Martyna Kozińska z MKS Dąbrowy Górniczej.

Turniej odbił się szczególnie na Patrycji Giemzie, która dziś rano obudziła się z koszmarnym bólem pleców. – Rano, kiedy wstałam z łóżka, praktycznie nie mogłam się ruszyć – mówi zawodniczka. – Boli mnie w dolnej części pleców, na odcinku lędźwiowym. Martwi to, że z czasem kontuzja nie ustaje.

Giemza opuści dzisiejsze zajęcia i jutro wybierze się do kadrowego masażysty, Piotra Wantkiewicza. Miejmy nadzieję, że kontuzja nie będzie poważnie i Patrycja szybko powróci na piasek. Żeby tego było mało, partnerka Patrycji Giemzy, Martyna Kozińska, również ucierpiała podczas mysłowickich zawodów. Młoda zawodniczka przy dwudniowej grze w upale nabawiła się udaru. Kozińska wyszła już ze szpitala i czuje się lepiej.*rozmawiał Maciej Nowocień (Gazeta Wyborcza Olsztyn)

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved