Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dominika Koczorowska zagra w Stali

Dominika Koczorowska zagra w Stali

fot. archiwum

Była zawodniczka łódzkiej Organiki, Dominika Koczorowska, bliska jest przejścia do Stali Mielec. Gdyby zawodniczka zdecydowała się na przejście, była by drugą środkową, którą przed najbliższym sezonem zdecydowała się na przeprowadzkę do Mielca.

W ubiegłym sezonie Dominika Koczorowska występowała w łódzkiej drużynie. Nie zawsze jednak udawało się jej znaleźć miejsce w meczowej szóstce. Jak podaje serwis lsk.net.pl, zawodniczka bliska jest przejścia do Stali Mielec. Dopóki nie będę miał podpisu konkretnej zawodniczki pod kontraktem, nic nie mogę na ten temat powiedzieć – ucina krótko wszelakie dywagacje na temat zmian personalnych w zespole Stali prezes Marek Woszczyński.Proszę zadzwonić do mnie w poniedziałek będę troszkę w tej materii mądrzejszy. Odpowiednie rozmowy trwają.

Gdyby Koczorowska zdecydowała się na przeprowadzkę do Mielca, byłaby już drugą środkową, którą pozyskał klub. Przypomnijmy, że parę dni temu na grę w Stali zdecydowała się Urszula Bejga. Nie należy także zapominać o Sylwii Wojcieskiej, która według lsk.net.pl pozostaje w Mielcu.

W drużynie mają pozostać także Anita Kwiatkowska, Dorota Ściurka, Agata Durajczyk i Sylwia Wojcieska. Do tego grona najprawdopodobniej dołączy także Dorota Wilk, natomiast wiadomo, że z klubem pożegnają się Iwona Kandora (Niedźwiecka), Justyna Ordak i Marlena Mieszała.Najważniejszą zmianą w mieleckim klubie jest jednak zmiana na stanowisku trenera. – Trener Rafał Prus miał z klubem umowę podpisaną do końca czerwca. Wykonał swoją pracę bardzo dobrze. Nie ma co do tego wątpliwości. Musieliśmy mu jednak podziękować, rozstać się z nim. Czasami tak bywa. Budujemy nowy zespół. W piątek dogadaliśmy się z panem Adamem Grabowskim i to on w sezonie 2010/2011 będzie trenerem siatkarek Stali – tłumaczy prezes Woszczyński. – Jestem już po stosownych rozmowach z klubem z Mielca i mogę powiedzieć oficjalnie, że jestem nowym trenerem Stali. Jako trener mieleckiego zespołu zadebiutuję dopiero w sierpniu, kiedy rozpoczną się przygotowania do nowego sezonu. Jestem jednak stale w kontakcie z prezesem klubu, panem Markiem Woszczyńskim, i razem staramy się zbudować w Mielcu, na miarę możliwości oczywiście, mocną, silną i solidną drużynę – mówi trener Adam Grabowski, któremu najprawdopodobniej w pracy szkoleniowej pomagał będzie Tomasz Kamuda, w poprzednim sezonie pracujący u boku Rafała Prusa.


We wtorek Dominika Koczorowska podpisała kontrakt z mielecką Stalą.

źródło: inf. własna, lsk.net.pl, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved