Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Zbliża się Festiwal Siatkówki Plażowej

Zbliża się Festiwal Siatkówki Plażowej

fot. archiwum

W najbliższy weekend, już po raz V w Łodzi zostanie rozegrany Ogólnopolski Turniej Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz III Turniej Mikstów Szkół Ponadgimnazjalnych. Na boisko wyjdą zarówno nauczyciele, jak i uczniowie.

Już po raz piąty Portal nauczycieli wychowania fizycznego Wychowaniefizyczne.pl wraz ze Społeczną Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego jest organizatorem Szkolnego Festiwalu Siatkówki Plażowej, podczas którego rozegrany zostanie III Turniej Mikstów Szkół Ponadgimnazjalnych oraz V Ogólnopolski Turniej Nauczycieli Wychowania Fizycznego.

Gospodarzami szkolnego święta siatkówki plażowej jak co roku są uczniowie XII i XXV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi, którzy pod opieką nauczycieli Wojciecha Ulatowskiego, Krzysztofa Świty i Grzegorza Nowackiego będą zajmować się pełną obsługą imprezy.

W zawodach, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca 2010 na boiskach w Szkole Podstawowej nr 205, swój udział potwierdziło 68 zespołów. Pierwszego dnia turnieju zmierzy się 28 par mikstów uczniów łódzkich szkół ponadgimnazjalnych. W dwa kolejne dni walczyć będzie 16 par męskich i 24 mikstów reprezentowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego z całej Polski. W turnieju wystąpią pedagodzy reprezentujący m.in. Augustów, Białystok, Szczytno, Bydgoszcz, Warszawę, Łódź, Jarocin, Częstochowę, Gliwice, Katowice oraz Wrocław.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved