Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wyszkowianie szykują skład na II ligę

Wyszkowianie szykują skład na II ligę

fot. archiwum

Trener Piotr Szulc po krótkiej przygodzie z Treflem Gdańsk dostał zadanie zbudowania II-ligowej drużyny Campera Wyszków. Na testach pojawią się zawodnicy z doświadczeniem pierwszo- i drugoligowym. Camper szuka głównie środkowych i przyjmujących.

Na testach w Wyszkowie pojawia się Mateusz Maron z Pekpolu Ostrołęka, Mariusz Pruski z Wilgi Garwolin, Maciej Główczyński ze Ślepska Augustów, Daniel Saczko z Pronaru Hajnówka oraz trzech zawodników z Olsztyna.

Jak widać zarząd klubu zainteresowany jest głównie środkowymi oraz przyjmującymi. Póki co na pozycji środkowego bloku doszło do jednego wzmocnienia – przybył Robert Iliński. Podobnie w przypadku przyjęcia, jedynym wzmocnieniem jest Maciej Alancewicz. Zamknięta wydaje się kadra na pozycji atakującego – Lenc, Gniewek oraz junior Wartecki, a także libero – Romański, Obrębski. Skład wyszkowskiego zespołu na sezon 2010/2011 zostanie zamknięty najprawdopodobniej w najbliższy wtorek. Wtedy to zarząd poda ostateczną listę siatkarzy reprezentujących Camper Wyszków w najbliższym sezonie ligowym.

źródło: inf. własna, Tygodnik Ostrołęcki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved