Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Wciąż można kupić bilety na mecze Ligi Światowej

Wciąż można kupić bilety na mecze Ligi Światowej

fot. archiwum

Za ponad dwa tygodnie męska reprezentacja Polski zadebiutuje w tegorocznych rozgrywkach popularnej "Światówki" przed własną publicznością. Chętnych do zobaczenia biało-czerwonych na żywo z pewnością nie zabraknie, dlatego warto pomyśleć o bilecie już dzisiaj.

Liga Światowa do Polski zawita za kilkanaście dni. W ostatni weekend czerwca we Wrocławiu podopieczni Daniela Castellaniego zmierzą się z Argentyną, tydzień później w Łodzi z Kubą, by tournee po kraju zakończyć w katowickim Spodku dwumeczem z reprezentacją Niemiec. Polski Związek Piłki Siatkowej, który jest organizatorem tych elitarnych rozgrywek dysponuje jeszcze biletami na wszystkie mecze rozgrywane w Polsce.

Bilety na wybrane przez siebie miejsca, do dwóch tygodni przed danym meczem, można zakupić w Internecie za pośrednictwem strony Ticketpro. Osoby, które wolą nabyć wejściówki w tradycyjny sposób mogą to uczynić w punktach sprzedaży Ticketpro  w całej Polsce, m. in. w Empiku, Media-Markt, Saturnie. Adresy wszystkich punktów sprzedaży można znaleźć na stronie firmy zajmującej się dystrybucją biletów.

W dniu meczu, jednak pod warunkiem, że nie wszystkie bilety zostaną do tej pory sprzedane, będzie można je kupić w kasach hal, na których rozgrywane będą mecze Ligi Światowej. – Mamy nadzieję, że tak jak to bywało dotychczas, także w tym roku rozgrywki Ligi Światowej będą wspaniałym i emocjonującym widowiskiem oraz że mecze biało-czerwonych przyciągną do hal tłumy kibiców – mówią przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej.źródło: inf. własna, PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved