Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jakub Radomski porozumiał się z Jadarem Radom

Jakub Radomski porozumiał się z Jadarem Radom

fot. archiwum

Jakub Radomski, grający ostatnio w Neckermannie AZS Politechnika Warszawska porozumiał się z klubem Jadaru Radom, który przystąpi w przyszłym sezonie do rozgrywek I ligi mężczyzn. Radomski to trzeci przyjmujący, który żegna się ze stołecznym klubem.

Pod koniec mają dobiegł końca kontrakt Jakuba Radomskiego z Neckermannem AZS Politechnika Warszawska. Wychowanek stołecznego Metra na Waryńskiego spędził trzy sezony. Najprawdopodobniej jesienią zobaczymy go w Radomiu. Siatkarz wstępnie porozumiał się z Jadarem. Radomski jest trzecim po Rafale Buszku i Serheyu Kapelusie przyjmującym, który rozstał się z "Inżynierami" z Warszawy.

Trenerem Jadaru został Dominik Kwapisiewicz, dotychczasowy asystent Jana Sucha. Nowym rozgrywającym Jadaru zostanie Łukasz Kruk, a w radomskim klubie pozostaną Grzegorz Szumielewicz, Jakub Bucki. Jadar prowadzi także rozmowy dotyczące przedłużenia kontraktu z Adrianem Stańczakiem. Do zespołu dołączy Daniel Górski, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Nysie. Rozgrywający radomskiego klubu był już po słowie z działaczami Avii Świdnik, jednak ostatecznie zagra w Radomiu. Na środku siatki w Jadarze zobaczymy Macieja Kałasza z BBTS Bielsko-Biała.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved