Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Damian Wojtaszek przedłuży umowę z warszawską Politechniką

Damian Wojtaszek przedłuży umowę z warszawską Politechniką

fot. archiwum

Libero Neckermanna AZS Politechnika Warszawska, Damian Wojtaszek przedłużył umowę ze stołecznym klubem na kolejne dwa lata. Wychowanek Dziekana Milicz pozostanie w zespole stołecznych „Inżynierów" do 2012 roku.

Damian Wojtaszek pomimo 22 lat jest obecnie jednym z najdłużej grających siatkarzy w stołecznym klubie. Do AZS-u Politechniki Warszawskiej trafił cztery lata temu z MKS-u MOS Wola Warszawa, zauważony przez ówczesnego trenera „Inżynierów" Krzysztofa Felczaka. Od początku swojej przygody z ekstraklasą musiał rywalizować o miejsce w składzie. Najpierw z Radosławem Maciejewiczem, następnie  z Tomaszem Drzyzgą, Radosławem Szymczakiem, a przez ostatnie dwa lata z Robertem Milczarkiem .

Ostatni sezon dla Neckermanna AZS Politechnika Warszawska nie był udany. Klub zajmując ostatnie, dziesiąte miejsce, spadł z PlusLigi, jednak Wojtaszek ze swojej formy może być zadowolony. Docenił to Andrzej Kowal, powołując siatkarza Politechniki na zgrupowanie kadry B. Najprawdopodobniej w najbliższych dniach rozstrzygnie się kwestia siatkarskiej przyszłości Damiana Wojtaszka. Zawodnik, pomimo propozycji z Radomia i Częstochowy, wstępnie doszedł do porozumienia ze stołecznym klubem. Nowa umowa ze stołecznymi akademikami miałaby zostać zawarta na dwa lata.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved