Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Olympiacos zdenerwował się na swoją gwiazdę

Olympiacos zdenerwował się na swoją gwiazdę

fot. archiwum

Najpierw prasowe doniesienia mówiły o przeprowadzce Ivana Miljkovicia z Pireusu do tureckiego Fenerbahce Stambuł. Później jednak serwisy internetowe donosiły, że Serb jednak pozostanie w Olympiacosie. Greckiemu klubowi jednak wyczerpała się cierpliwość.

Ivan Miljković bez wątpienia był w minionym sezonie największą gwiazdą Olympiacosu Pireus, z którym zdobył tytuł mistrzowski Grecji. Nic dziwnego, że działacze Olympiacosu próbowali zatrzymać swojego podstawowego zawodnika na kolejny sezon, co jednak nie było łatwe. Greckie kluby z powodu ogólnej sytuacji finansowej kraju tną budżety, Serb zaczął więc rozmawiać z innymi zespołami.

Jakiś czas temu w prasie pojawiła się informacja, że Miljković porozumiał się z tureckim Fenerbahce Stambuł i w kolejnym sezonie biało-czerwone pasy zamieni na żółto-czarne. Jednak kilka dni temu pojawiły się informacje zupełnie inne – że Miljković w Olympiacosie jednak pozostanie i nigdzie się nie wybiera.

Okazało się, że serbski zawodnik zażądał 700 tys. euro za pozostanie na kolejny sezon w Pireusie. Ponad 40% podwyżka nie wchodziła jednak w grę i grecki klub oświadczył, że ostatecznie zrywa wszelkie rozmowy z Miljkoviciem. Wszystko wskazuje więc na to, ze Serb ponownie będzie chciał dogadać się z Fenerbahce, pod warunkiem, że turecki klub jeszcze będzie chciał rozmawiać…źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved