Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kinga Kasprzak pożegnała się z kibicami TPS Rumia

Kinga Kasprzak pożegnała się z kibicami TPS Rumia

fot. archiwum

Niestety dla kibiców w Rumi w tym roku na rozpoczęcie ligowych potyczek będą musieli poczekać aż do grudnia. Z kibicami pożegnała się Kinga Kasprzak, która od przyszłego sezonu reprezentować będzie barwy wicemistrzyń Polski, Muszynianki Muszyna.

Czas między sezonami to okres transferów. Pewne już jest, że w Plus Lidze w zespole TPS-u nie wystąpi Kinga Kasprzak. W rozgrywkach 2010/11 będzie nosić barwy Muszynianki. Jej ogromne przywiązanie do rumskich kibiców, drużyny i zamiłowania do siatkówki przeczytać może w liście jaki do kibiców skierowała Kinga: – Pragnę wyrazić w stosunku do Was ogromne podziękowanie – za trud i prace oraz mnóstwo serca, które włożyliście w to, żeby dopingować nas przez cały sezon. Jak już wiecie, w przyszłym sezonie nie zagram w Rumi, ale będę Was naprawdę milo wspominać i będę chętnie tu wracać z moim nowym zespołem – Muszynianką. Dziękuje również że wspieraliście mnie swoimi okrzykami w ciężkich chwilach, nagradzaliście brawami za dobre akcje, ale pamiętajcie że to wszystko robiłam dla Was – byście byli dumni. Stworzyliście tutaj naprawdę wspaniałą atmosferę i Wielki Klub Kibica, którego okrzyki i wrzawa zaniosła nas aż do PlusLigi (…).

Jak słusznie zauważa Kinga to wszystko robi się dla kibiców, a kibice w Rumia naprawdę potrafią się odwdzięczyć za piękne widowisko. Fani TPS przy dopingowaniu nie zatrzymują się jedynie na meczowych okrzykach. Oprócz dobrze już znanych szalików – między innymi w takim na mecze zawsze przychodzi pani burmistrz, to aktualnie przygotowywane są kolejne elementy ubioru. W ostatnich dniach sympatycy rumskiej siatkówki zaczęli pracować nad projektami bluz z klubowym nadrukiem

źródło: moja-rumia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved