Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Szeszko dalej w Białymstoku

Joanna Szeszko dalej w Białymstoku

fot. archiwum

Joanna Szeszko reprezentuje klub z Podlasia nieprzerwanie od sezonu 2005/2006 i będzie to robić nadal, bo przedłużyła kontrakt na kolejny sezon. Wcześniej z AZS-em Białystok umową związała się już Magdalena Godos.

Joanna Szeszko to bardzo doświadczona zawodniczka, była reprezentantka Polski. Uczestniczyła w mistrzostwach Świata w 2002 roku. Miała też dużą szansę zostać mistrzynią Europy, lecz tuż przed wyjazdem do jakże szczęśliwej dla nas Turcji, trener Andrzej Niemczyk zastąpił tą siatkarkę Anną Podolec. Do zespołu z Białegostoku trafiła w przerwie między sezonami w 2005 roku z bielskiego BKS-u.

Czuję się dobrze, nic mi nie dolega i chcę jeszcze grać. Mam nadzieję, że dogadamy się z zarządem w sprawie przedłużenia kontraktu – mówiła niedawno Gazecie Współczesnej Joanna Szeszko. Jak powiedziała siatkarka, tak właśnie się stało i jest to po Magdalenie Godos kolejna zawodniczka, która doszła do porozumienia z zarządem klubu z Podlasia.

Trudniejsze negocjacje czekają jednak działaczy AZS-u Białystok z innymi siatkarkami, bo według informacji Natalia Ziemcowa oraz Ilona Gierak mają również propozycje z innych klubów. 

źródło: Gazeta Współczesna, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved