Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dominik Kwapisiewicz poprowadzi Jadar w I lidze

Dominik Kwapisiewicz poprowadzi Jadar w I lidze

fot. archiwum

Dominik Kwapisiewicz, który w poprzednim sezonie był asystentem Jana Sucha, poprowadzi zespół Jadaru Radom w i lidze. Pomagać mu będzie Marcin Kocik, który pełnić będzie rolę grającego asystenta. Kontrakt z Jadarem podpisał również Łukasz Kruk.

Jestem jeszcze pracownikiem klubu, dlatego normalne, że stawiam się w pracy. Przed zajęciami jeszcze raz podziękowałem zawodnikom za determinację i skuteczną walkę o utrzymanie się w ekstraklasie. Jak się wszystko potoczyło dalej, wszyscy wiemy – powiedział Jan Such, który poprowadził wtorkowy trening siatkarzy Jadaru. Such żegna się jednak z klubem, a jego następcą będzie dotychczasowy II trener Jadaru, Dominik Kwapisiewicz.

Pomagać mu będzie Marcin Kocik, który będzie grającym asystentem pierwszego trenera. Kontrakt z radomskim zespołem podpisał również rozgrywający Łukasz Kruk, który ostatni sezon spędził w Resovii. Wcześniej był rozgrywającym Trefla Gdańsk, a teraz powraca do Radomia.

Niestety, nadal nie wiadomo, kto z obecnej kadry Jadaru zostanie w klubie, a którzy z siatkarzy znajdą nowych pracodawców.źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved