Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Zagraniczny zaciąg w Pile

I liga: Zagraniczny zaciąg w Pile

fot. archiwum

PTPS Piła w przyszłym sezonie wystartuje w I lidze. Pilska drużyna nie straci jednak na wartości. Z obecnego składu zostanie Agnieszka Kosmatka i kilka innych zawodniczek, a zespół zostanie wzmocniony Amerykanką i... Jamajką.

Jeszcze nie ucichły echa odsprzedania przez PTPS praw do gry w PlusLidze Treflowi Sopot, a o pilskim klubie znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą składu, w jakim ma wystąpić na pierwszoligowych parkietach.

Kibiców z pewnością ucieszył fakt, że w drużynie z Wielkopolski ma pozostać Agnieszka Kosmatka i dwie-trzy zawodniczki z obecnego składu, ale władze klubu zapewniają, że dojdzie do transferów. Zespół miałyby bowiem zasilić dwie zagraniczne siatkarki – ze Stanów Zjednoczonych oraz Jamajki. Obie zawodniczki mają się pojawić w Pile w przyszłym tygodniu. Oprócz zagranicznych siatkarek, Piła planuje pozyskanie kilku zawodniczek z krajowego podwórka, np. z.. Trefla Sopot.

To jednak dopiero początek gruntownej przebudowy zespołu, którego skład będzie nieporównywalnie inny od tego, w jakim PTPS występował w zakończonym niedawno sezonie.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved