Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wielkie zmiany w Hajnówce

Wielkie zmiany w Hajnówce

fot. archiwum

Pronar Parkiet Hajnówka w nadchodzącym sezonie zagra w II lidze mężczyzn. Nie dziwią więc zmiany kadrowe, bowiem po spadku do niższej klasy rozgrywkowej zawodniczy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców.

Kibice klubu z Hajnówki pożegnają się z wieloma zawodnikami. Dwóch siatkarzy dotychczas grających w klubie przeniesie się do Pekpolu Ostrołęka, który będzie pierwszoligowym beniaminkiem. Mowa tu o przyjmującym Arturze Żylińskim oraz środkowym Mateuszu Sacharewiczu. Do Avii Świdnik przeniesie się zaś Łukasz Staniewski, pełniący w ubiegłym sezonie obowiązki kapitana zespołu z Hajnówki, a przyjmujący Sebastian Wójcik zasili szeregi Ślepska Suwałki. Piątym zawodnikiem, który pożegna się z Hajnówką będzie Daniel Saczko. Wystąpi on drużynie beniaminka II ligi, Camperze Wyszków.

Wiadomo natomiast, że w zespole pozostanie kontuzjowany w ubiegłym sezonie Allassane Guindo, który niedawno przeszedł operację i posiada ważny kontrakt z klubem. Być może, w Hajnówce w przyszłosezonowych rozgrywkach występować będą młodzi zawodnicy, niegrający w pierwszym składzie podczas meczów pierwszoligowych. Prawdopodobne jest również pozostanie Bartosza Zrajkowskiego.

Przypomnijmy, że Pronar Parkiet Hajnówka w fazie zasadniczej I ligi uplasował się na na jedenastej pozycji. Rywalizację o miejsca 9-12 siatkarze z Hajnówki przegrali po pięciu spotkaniach z Energetykiem Jaworzno.

źródło: Gazeta Współczesna, inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved