Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adrian Szlubowski i Dominik Żmuda będą grali w Energetyku Jaworzno

Adrian Szlubowski i Dominik Żmuda będą grali w Energetyku Jaworzno

fot. archiwum

Adrian Szlubowski został nowym zawodnikiem I-ligowego MCKiS PKE Energetyk Jaworzno. Młody atakujący, który ostatni sezon spędził w GTPS-ie Gorzów Wlkp. podpisał ze śląskim klubem roczny kontrakt, z możliwością przedłużenia na kolejny sezon.

Sławomir Gierymski, który w ubiegłym sezonie trenował zespół GTPS-u Gorzów Wielkopolski został kilkanaście dni temu szkoleniowcem Energetyka Jaworzno. Jego śladami podążył młody atakujący Adrian Szlubowski, który podpisał roczny kontrakt z I-ligowcem ze Śląska. Wychowanek częstochowskiego Delic-Polu Norwid będzie mógł kolejny rok z rzędu rozwijać swój talent pod okiem szkoleniowca, pod skrzydłami którego w ostatnim czasie poczynił spore postępy.

To pierwszy nowy zawodnik Energetyka, który po zakończeniu sezonu rozstał się z grającym trenerem Krzysztofem Janczakiem oraz dziesięcioma innymi zawodnikami. Przed Sławomirem Gerymskim postawiono więc zadanie zbudowania drużyny niemal od początku.

Kolejnym zawodnikiem, który przeniesie się z Wielkopolski do Jaworzna jest Dominik Żmuda. Młody przyjmujący w poprzednim sezonie występował w drużynie Orła Międzyrzecz – Uważam, że przejście do Jaworzna jest dla mnie krokiem naprzód – mówi zawodnik. Młody przyjmujący jest dopiero drugim po Adrianie Szlubowskim nabytkiem Energetyka w tym okienku transferowym. Na decyzję o zmianie barw klubowych miało wpływ kilka czynników, jednak jak przyznaje zawodnik największy to, że w przyszłym sezonie trenerem w Jaworznie będzie Sławomir GerymskiPrzy wyborze MCKiS Jaworzno kierowałem się osobą trenera Gerymskiego i dobrą organizacją klubu. Po dobrym sezonie w Międzyrzeczu, zdecydowałem się opuścić ten zespół ponieważ były tam wieczne problemy organizacyjno-finansowe. Będę miał także zdecydowanie bliżej do rodzinnego Kędzierzyna-Koźla. Liczę na to, że powalczymy o jak najwyższą lokatę w tabeli, najpierw jednak czeka nas ciężka praca – powiedział o swoim transferze Dominik Żmuda.źródło: inf. własna, SportoweFakty.pl

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved