Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Woicki rozgrywającym bełchatowskiej Skry

Paweł Woicki rozgrywającym bełchatowskiej Skry

fot. archiwum

Rozgrywający reprezentacji Polski - Paweł Woicki, grający w minionym sezonie w barwach bydgoskiej Delecty, podpisał kontrakt z drużyna z Bełchatowa. Jak podaje portal sports.pl Woicki będzie kierował grą aktualnych mistrzów Polski razem z Miguelem Falascą.

Jak czytamy w serwisie sports.pl Paweł Woicki po sezonie 2009/10 dostał również propozycję gry w zespole Politechniki Warszawskiej. Rozważał także wyjazd do Turcji. Woicki pod koniec minionego sezonu PlusLigi występował w bydgoskiej Delekcie, jako zmiennik Piotra Lipińskiego. – Wybraliśmy Pawła ze względu na jego ciekawy charakter gry – mówi Jacek Nawrocki, trener bełchatowian. – Nie bez znaczenia było to, że Woicki będzie miał wiele do udowodnienia. Liczymy na jego pozytywną motywację.

W Bełchatowie o miano pierwszego rozgrywającego będzie musiał rywalizować z hiszpańskim, dotychczasowym głównym zawodnikiem Skry na tej pozycji – Miguelem Falascą. Po transferze Woickiego bełchatowski klub będzie musiał opuścić Maciej Dobrowolski. W zespole pozostanie natomiast Radosław Wnuk, który ustalił już warunki nowego, rocznego kontraktu. – Chcę mieć w kadrze czterech środkowych – deklaruje trener Nawrocki. Po powrocie z wypożyczenia czwartym zawodnikiem na tej pozycji, obok Możdżonka, Plińskiego i Wnuka będzie Karol Kłos.

źródło: gazeta.pl, inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved