Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > W Sulęcinie nie poddadzą się bez walki

W Sulęcinie nie poddadzą się bez walki

fot. archiwum

Olimpia Sulęcin miniony sezon zakończyła na piątym miejscu w pierwszej grupie II ligi. Konsekwencją był fakt, że od 30 stycznia siatkarze Olimpii rozegrali ostatni mecz. To jednak nie jedyny problem klubu z Sulęcina - znacznie większym jest brak pieniędzy.

Po zakończeniu rozgrywek niemożliwe było nawet prowadzenie normalnych treningów. Klubu nie było bowiem stać na zapewnianie zawodnikom dojazdu na halę, w związku z czym na zajęciach pojawiali się tylko siatkarze mieszkający w okolicy- głównie juniorzy. Co więcej, bardzo realne wydaje się, że tylko juniorzy reprezentować będą barwy Olimpii w najbliższym sezonie. – Mieliśmy za mało umów ze sponsorami, by wypłacić zawodnikom gwarantowane przez klub gratyfikacje – przyznał w rozmowie z Gazetą Lubuską prezes Olimpii Waldemar Czuba.

Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji sprawa klubu jest niemal przegrana. Nic bardziej mylnego- działacze a także sami siatkarze nie zamierzają poddać się bez walki i zrezygnować z gry w drugiej lidze.

Nowy trener drużyny, Łukasz Chajec, zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i trudnego położenia zespołu. Szuka jednak rozwiązań problemów, głównie kadrowych, bo- jak wiadomo- trudności finansowe odbijają się głównie na składzie osobowym drużyny. – Musimy znaleźć jeszcze czterech zawodników, najlepiej z ligowym doświadczeniem. Łatwo się jednak nie poddamy- powiedział Chajec Gazecie Lubuskiej.źródło: gazetalubuska.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved