Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: Tak naprawdę nigdy nie grałem w Skrze

Karol Kłos: Tak naprawdę nigdy nie grałem w Skrze

fot. archiwum

- W Skrze są bardzo dobrzy środkowi, ja sobie świetnie zdaję z tego sprawę, ale muszę podjąć rękawicę i pokazać, że też mam potencjał - uważa środkowy reprezentacji Polski, Karol Kłos. - Poza tym mogę się przy nich nauczyć więcej niż w innym klubie.

Karol Kłos ma szansę zadebiutować w tegorocznych rozgrywkach Ligi Światowej już w najbliższą sobotę. – Z tego co wiem, to mam grać we wszystkich wyjazdowych meczach, czyli z Niemcami, Argentyną i Kubą, wracam dopiero 21 czerwca. Daniel Pliński ma wolne, więc wskakujemy na jego miejsce razem z Piotrkiem Nowakowskim – mówi środkowy reprezentacji Polski.

Młody zawodnik po sezonie w Politechnice Warszawskiej wraca z wypożyczenia do bełchatowskiej Skry. – Ostatni sezon bardzo nas rozczarował, inaczej to sobie wyobrażaliśmy w październiku. A było jak wszyscy widzieli. Wszystko wskazuje na to, że jednak wrócę do Skry Bełchatów. Dla mnie to brzmi dziwnie, bo tak naprawdę, nigdy tam nie grałem, więc słowo „wrócę" jest nie na miejscu, nie mniej jednak tak to wygląda na papierze – mówi Karol Kłos.

Istnieje jednak poważne ryzyko, że Karol Kłos nie będzie miał wielu szans na występy w składzie Skry. W jej barwach występują przecież na pozycji środkowego Marcin Możdżonek i Daniel Pliński, wszystko wskazuje na to, ze zostanie również Radosław Wnuk.Jestem młody, ale już od kilku lat gram profesjonalnie w ekstraklasie. Uważam, że najwyższy czas zacząć walczyć o swoje miejsce w zespole. W Skrze są bardzo dobrzy środkowi, ja sobie świetnie zdaję z tego sprawę, ale muszę podjąć rękawicę i pokazać, że też mam potencjał – zapowiada Kłos. – Poza tym mogę się przy nich nauczyć więcej niż w innym klubie. Najlepiej uczyć się od najlepszych. Trener Jacek Nawrocki jest także dobrym szkoleniowcem i same treningi będą dla mnie niezwykle wartościowe.źródło: inf. własna, plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved