Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Masny ma podjąć decyzję do środy

Masny ma podjąć decyzję do środy

fot. archiwum

Ostatnim, który opuścił zespół Delecty Bydgoszcz jest libero Michał Dębiec. Następnym, który po libero Krzysztofie Andrzejewskim i środkowym Andrzeju Wronie, może uzupełnić skład Delecty, jest Michał Masny - wynika z informacji Expressu Bydgoskiego.

Słowacki rozgrywający Zaksy musi rozglądać się za nowym klubem, bo przy Pawle Zagumnym, który zasilił zespół z Kędzierzyna-Koźle, raczej sobie nie pogra. Michal Masny już był przymierzany do Delecty, ale np. rok temu szefowie bydgoskiego klubu zdecydowali się na mistrza Europy Pawła Woickiego.

Jak daleko, jak blisko Delecty jest teraz Michał Masny? – Jesteśmy w trakcie negocjacji – mówi „Expressowi" Janusz Zacniewski, menadżer Delecty. – Zawodnik ma się określić do środy, cierpliwie czekamy.

Smaczkiem w tej sprawie jest to, że menadżerem Masnego (podobnie jak dwóch innych Słowaków z Delecty – Martina Sopko i Michała Cervena), jest były trener bydgoszczan, Słowak Rostislav Chudik.Niewyjaśniona jest też sprawa Piotra Gruszki, który przygotowuje sie teraz z kadrą do rozgrywek Ligi Światowej. MVP ME w Turcji i kapitan Delecty w kontrakcie zapis o opcji wypowiedzenia umowy w każdej chwili. – Na razie nie mamy żadnych wieści. Niby termin już minął, ale musimy poczekać, bo może dotrze do nas jakieś pismo pocztą od zawodnika – wyjaśnia Zacniewski.

źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved