Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Komunikat Zarządu Trefl Siatkówka

Komunikat Zarządu Trefl Siatkówka

fot. archiwum

Zarządy PTPS-u Piła oraz Trefla Sopot po blisko rocznych rozmowach podpisały porozumie, które daje możliwość rozwoju i doskonalenie szkolenia uzdolnionej siatkarsko młodzieży w Pile oraz możliwość budowania zespołu Plus Ligi Kobiet w Sopocie.

Od blisko roku trwały rozmowy pomiędzy naszymi klubami dotyczącymi współpracy w zakresie szkolenia młodzieży na najwyższym krajowym poziomie. Znane są ośrodki szkolenia młodzieży w Pile i w Trójmieście, które prowadzone są na wysokim krajowym poziomie, wychowując liczną rzeszę utalentowanej siatkarsko młodzieży.

Ponadto należy z radością przyjąć możliwość dalszego rozwoju szkolenia młodzieży oraz budowania nowego zespołu w Plus Lidze Kobiet. Pojawienie się możliwości budowania silnej siatkówki kobiet oraz wspieranie szkolenia młodzieży jest pozytywnym zjawiskiem w polskiej siatkówce.

Podpisane porozumie, które w pełni realizowane jest przez Spółkę Akcyjną Trefl jest efektem długotrwałych rozmów i gwarantuje stabilizację i gwarancję szkolenia młodzieży i tworzenia silnego ośrodka siatkarskiego w Pile.Decyzje o zamianie miejsca w ligach różnego szczebla były w latach poprzednich jak i w obecnym sezonie praktykowane i zawsze przynosiły korzyści obu klubom i były podpisywane za obopólną zgodą.

Zarządy naszych klubów są przekonane iż realizacja podpisanego porozumienia przyczyni się do stabilizacji naszych klubów i wniesie znaczący wkład w szeroko rozumiany wzrost krajowej siatkówki kobiet.

ZARZĄD KLUBU TREFL SOPOT Siatkówka Kobiet

Sopot 31.05.10r.

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved