Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Grześki odpoczną do sierpnia

Grześki odpoczną do sierpnia

fot. archiwum

Siatkarze drugologowych Grześków Kalisz zakończyli okres roztrenowania. Zawodnicy Mariana Durleja i Andrzeja Płócienniczaka będą odpoczywać do 2 sierpnia. Wówczas zaczną przygotowania do nowego sezonu.

Ostatni trening w hali przy ul. Łódzkiej kaliszanie odbyli w miniony piątek. W trakcie wakacyjnej przerwy chętni zawodnicy będą jeszcze mogli spotykać się dwa razy w tygodniu na siłowni. – Spora część na pewno z tego skorzysta. Kilku chłopaków powalczy też na plaży – mówi pierwszy trener Grześków Marian Durlej.

Kaliska ekipa była chyba najdłużej trenującym drugoligowcem. Granatowo-czerwoni swój ostatni ligowy mecz rozegrali 28 lutego (1:3 w decydującym spotkaniu półfinałowym play-off z AZS UAM Poznań), ale przez kolejne tygodnie mieli normalne zajęcia. Aż do końca maja. – Może powiem nieskromnie, ale świadczy to o naszym poziomie szkolenia i podejściu do tej kwestii – twierdzi opiekun trzeciej drużyny poprzedniego sezonu. – U nas już od dwóch miesięcy wszystko jest pozamykane na klucz. Tu wszystko wygląda inaczej – mówili z kolei z uznaniem zawodnicy Czarnych Rząśnia, którzy w kwietniu pojawili się na testach w kaliskim klubie. Dziś dwójka z nich jest już zawodnikami Grześków – Patryk Spychała i Adam Łukasik podpisali niedawno roczne kontrakty.

* Marcin Ostajewski
* więcej na
źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved