Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zagumny: Oferta była bardzo konkretna i ciekawa

Paweł Zagumny: Oferta była bardzo konkretna i ciekawa

fot. archiwum

O tym jaki klub na najbliższy sezon wybierze Paweł Zagumny pisano i mówiono bardzo dużo. Konkretne propozycje były z czterech klubów. Reprezentacyjny rozgrywający ostatecznie wybrał ofertę złożoną  przez prezesa Kazimierza Pietrzyka z ZAKS-y.

W mediach krążyły informacje jakoby, aż cztery kluby z PlusLigi złożyły Pawłowi Zagumnemu propozycję gry w swoich szeregach w przyszłym sezonie. Nie potwierdza tego jednak sam zainteresowany. – Prawda jest taka, że ze Skry nikt do mnie nie zadzwonił, a z Delecty była tylko wstępna oferta. Konkretne propozycje dostałem z ZAKS-y, Resovii, Panathinaikosu i Halkbanku Ankara. – przyznał zawodnik w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.

Siatkarz zdradził też kulisy rozmów ze swoim dotychczasowym klubem, Panathinaikosem Ateny. – Na kolejny sezon byłem związany z Panathinaikosem Ateny i to do Greków należała decyzja. Gdyby chcieli żebym został w Atenach i zapłacili uzgodnione wcześniej pieniądze, nadal byłbym graczem Panathinaikosu. Okazało się jednak, że grecki klub nie będzie miał wystarczająco dużego budżetu żeby zbudować mocny zespół. Jestem im wdzięczny za to, że zagrali ze mną w otwarte karty. Powiedzieli szczerze, że nie stać ich na zatrzymanie wszystkich najlepszych zawodników i dali mi wolną rękę w szukaniu klubu. – cieszy się nowy gracz ZAKS-y Kędzierzyn Koźle.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved