Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Godos: Białystok bardzo mi odpowiada i dobrze się tu czuję

Magdalena Godos: Białystok bardzo mi odpowiada i dobrze się tu czuję

fot. archiwum

Magdalena Godos zdecydowała się przedłużyć kontrakt z AZS-em Białystok na sezon 2010/2011. - Po sezonie miałam kilka propozycji z innych klubów, ale działacze Pronaru Zeto Astwy AZS byli najkonkretniejsi - tłumaczy rozgrywająca.

Już wcześniej twierdziłam, że Białystok bardzo mi odpowiada i dobrze się tu czuję. Poza kwestią sportu, czyli gry w ekstraklasie jest możliwość studiowania, czy zorganizowania sobie w inny, interesujący sposób czasu wolnego – powiedziała na łamach Kuriera Porannego Magdalena Godos.

Jak mówi do takiej decyzji przyczyniły się m.in. względy zdrowotne – Myślę, że tutejsi działacze bardzo przychylnie podeszli do kwestii mojego zdrowia. Na początku lipca czeka mnie operacja, po której przez trzy miesiące będę przechodziła rehabilitację. Nie bez znaczenia było także zdanie trenera Wiesława Czai, który wie, że zdołam się odbudować do rozpoczęcia sezonu. – tłumaczy zawodniczka.

Nie wiele wiadomo jeszcze na temat tego z kim Pani Magda wystąpi na boisku w przyszłym sezonie – Z tego co wiem, działacze prowadzą rozmowy z kilkoma dziewczynami i do poniedziałku powinno się sporo wyjaśnić. Liczę, że klub się odbuduje i utrzyma stabilizację finansową. Warto, żeby ta zła opinia o Białymstoku została zmieniona i wierzę, że wkrótce tak się stanie – kończy siatkarka.źródło: inf. własna, Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved