Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Zbigniew Bartman: Taki jest sport

Zbigniew Bartman: Taki jest sport

fot. archiwum

Polacy nie zdołali po raz drugi z rzędu wygrać z Francuzami sparingowego spotkania rozgrywanego w Rzeszowie, przegrywając 0:3. Na pomeczowej konferencji trener Daniel Castellani chwalił przeciwnika szczególnie za grę w obronie.

Składam wyrazy uznania na ręce trenera Blain’a. Dzisiaj jego zespół zagrał o wiele lepiej i pokazał znakomitą grę w obronie, co przecież od zawsze było domeną Francuzów – powiedział trener reprezentacji Polski. – Grając tak młodym składem ryzykowaliśmy na pewno i wiedzieliśmy, że może to odbić się na wyniku dzisiejszego meczu, ale jestem zadowolony, bo mogłem sprawdzić tych młodych zawodników – dodał.

Trener Philippe Blain również podkreślił skuteczną grę swojej drużyny – Zagraliśmy dobry mecz, widać było w nas wolę walki. Cieszę się z dzisiejszego zwycięstwa oraz z postawy z zawodników, którzy wcześniej nie mieli okazji zagrać dłużej w kadrze. – Naszą siłą jest zespołowość, tworzymy zgrany kolektyw na boisku – dodał kapitan trójkolorowych, Oliver Kieffer.

Pełniący rolę tłumacza, Zbigniew Bartman również komplementował Francuzów za grę w dzisiejszym meczu, jednocześnie podkreślając, że obydwa zespoły są dopiero na początku przygotowań do nowego sezonu. – Taki jest sport. Pozostanie nam tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość – zakończył.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved