Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Grzegorz Łomacz: Francuzi byli drużyną lepszą

Grzegorz Łomacz: Francuzi byli drużyną lepszą

fot. archiwum

Pomimo dzisiejszej porażki z Francuzami, zarówno zawodnicy jak i trener zadowoleni są ze spotkania. - Myślę, że współpraca układa się bardzo dobrze. Na pewno nie widać tej różnicy wieku - przyznał Grzegorz Łomacz, który prowadził grę biało-czerwonych.

Po wczorajszym zwycięstwie, dzisiaj gładka porażka w trzech setach. Pomimo towarzyskiego charakteru meczu, lekki niedosyt pozostaje.

– No tak, na pewno. Przegraliśmy dzisiejsze spotkanie, a Francuzi zagrali dużo skuteczniej, byli drużyną lepszą. Mówi się trudno.

Jak wygląda ta współpraca pomiędzy zawodnikami młodymi, debiutantami w kadrze, a kadrowymi „weteranami"?– Myślę, że współpraca układa się bardzo dobrze. Na pewno nie widać tej różnicy wieku. Każdy pracuje ciężko na treningach i jest dobra atmosfera. Nie mniej jednak potrzeba jeszcze dużo pracy, żeby to wszystko jakoś „sklecić".

Przed wami rozgrywki Ligi Światowej. Za tydzień pierwsze mecze z Niemcami. Musisz przyznać, że nie trafiliście do najłatwiejszej grupy?

– Tak, ale nie możemy na to patrzeć. Chcemy po prostu jak najlepiej zagrać i awansować do finału.

Impreza docelowa w tym sezonie to przede wszystkim Mistrzostwa Świata.

– To prawda, ale tak jak powiedziałem nie możemy odpuścić sobie Ligi Światowej. Potem możemy już myśleć o Mistrzostwach, a tam również chcemy zaprezentować się jak najlepiej. Na razie jednak nie wybiegamy tak daleko w przyszłość i skupiamy się na najbliższych meczach.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved