Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marek Kardos trenerem AZS-u Częstochowa

Marek Kardos trenerem AZS-u Częstochowa

fot. archiwum

Tytan AZS Częstochowa - pod taką nazwą w sezonie 2010/11 będzie występował klub spod Jasnej Góry w rozgrywkach PlusLigi, Pucharze Polski oraz w europejskich pucharach. Drużynę poprowadzi Marek Kardos.

Dziś w Częstochowie odbyła się konferencja prasowa, na której działacze zespołu spod Jasnej Góry poinformowali, że nowym szkoleniowcem AZS-u został Marek Kardos, czyli drugi rozgrywający częstochowskiej ekipy w poprzednim sezonie. Będzie to jego trenerski debiut. Jego asystentem będzie Michał Mieszko Gogol.

Nowym sponsorem klubu jest firma Selena. – Zawarcie tej umowy gwarantuje Klubowi stabilizację i środki, które w naszej ocenie pozwolą w nowym sezonie naszemu zespołowi włączyć się do walki o najwyższe cele – powiedział cytowany przez oficjalną stroną klubu Konrad Pakosz.

Wiadomo już, że klub opuszczą: Paweł Zatorski, Piotr Łuka, Toni Kankaanpaa, Krzysztof Wierzbowski oraz Andrzej Wrona. Ważne kontrakty posiadają: Dawid Murek, Fabian Drzyzga, Łukasz Wiśniewski oraz Wojciech Gradowski. – Niebawem poznamy graczy, którzy uzupełnią skład na nadchodzący sezon. Kadra zespołu była poddana szerokim konsultacjom. zarząd podjął w ostatnich miesiącach szereg rozmów z potencjalnymi zawodnikami i trenerami. Efekt finalny poznamy pewnie pod koniec sezonu, jednak już dziś z całą stanowczością chcę podkreślić, że została wykonana naprawdę bardzo solidna praca, której efekty mam nadziej poznamy już niebawem – mówi Prezes Klubu.źródło: azsczestochowa.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved