Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > WT Mysłowice: organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje

WT Mysłowice: organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje

fot. archiwum

Organizatorzy i w tym roku nie zapomnieli o kibicach którzy będą podziwiać na boiskach w Parku Słupna grę najlepszych siatkarzy plażowych na świecie. Prócz emocji sportowych przewidziane jest wiele innych atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

W sobotę w ramach tzw. Kid Camp na boisku głównym najmłodsi kibice plażówki będą mogli rozwinąć swoje umiejętności siatkarskie pod bacznym okiem uczestników SWTCH FIVB World Tour 2010 Mysłowice Open. O szczegółach będzie można dowiedzieć się w czasie trwania turnieju na terenie miasteczka mistrzostw. Będzie do doskonała okazja dla przyszłych adeptów siatkówki plażowej na spotkanie z wielkimi mistrzami.

Na terenie miasteczka mistrzostw firma Huck, główny sponsor tegorocznego World Touru, zapewniła także atrakcję dla najmłodszych kibiców. Tuż obok bramy głównej ustawiony został plac zabaw dla dzieci.

Natomiast w niedzielę o godzinie 10.30, tuż przed meczami finałowymi, odbędzie się mecz pokazowy. Naprzeciw siebie staną drużyny złożone z zawodniczek pierwszoligowego klubu MOSiR Mysłowice, kibiców oraz przedstawicieli mediów.źródło: worldtour.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved