Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Prezydent Radomia będzie przekonywał prezesa Kupidurę

Prezydent Radomia będzie przekonywał prezesa Kupidurę

fot. archiwum

Prezydent Radomia, Andrzej Kosztowniak, w rozmowie z RadomSport.pl zapewnił, że dzisiaj wieczorem podyskutuje z Tadeuszem Kupidurą w sprawie utrzymania przez Jadar miejsca w PlusLidze. Siatkarze tymczasem udali się na dwa tygodnie odpoczynku.

Do spotkania pomiędzy szefem klubu a gospodarzem miasta miało dojść już w trakcie poniedziałkowego treningu. Tyle że panowie minęli się. – Dlatego będę chciał spotkać się z panem Kupidurą we wtorek wieczorem – podkreślił w rozmowie z RadomSport.pl prezydent Andrzej Kosztowniak. Zapewnił jednocześnie, że miasto nadal jest zainteresowane pomocą klubowi, ale na takich warunkach jak dotychczas. Nie wyższych.

Drugi trener Dominik Kwapisiewicz poprosił również o zachowanie spokoju w sprawie ewentualnego przydziału obecnych zawodników do nowych klubów. – Bzdurne spekulacje puszczane w eter nie służą niczemu dobremu. Ja podobno dogadany jestem z AZS-em Olsztyn. Powiem tylko tyle, że jest to bujda – podkreślił szkoleniowiec. – Mam natomiast nadzieję, że sytuacja wyjaśni się w miarę szybko, bowiem im dłużej trwać będzie ta niepewność, tym gorzej – podkreślił w rozmowie z RadomSport.pl drugi trener Jadaru.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved