Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Konrad Piechocki: Nasza sytuacja zmieniła się o 180 stopni

Konrad Piechocki: Nasza sytuacja zmieniła się o 180 stopni

fot. archiwum

Konrad Piechocki nie jest tylko prezesem Mistrzów Polski. Od lutego zajmuje takie samo stanowisko w Treflu Sopot. Siatkarki z Trójmiasta miały wywalczyć awans do PlusLigi. Nie udało się i plany budowy wielkiego klubu stanęły pod znakiem zapytania.

Brak awansu może zaszkodzić podpisaniu umowy z głównym sponsorem. A jak wiadomo w dzisiejszych czasach bez pieniędzy wielkiego klubu się nie zbuduje. Najbliższe 2-3 tygodnie będą kluczowe i powinny zapaść pierwsze decyzje. – Kiedy rozmawialiśmy z prezesem Kazimierzem Wierzbickim o budowie nowej siły w polskiej siatkówce kobiet, jednym z głównych czynników, jakie poruszaliśmy był awans drużyny do PlusLigi. Dzisiaj tego awansu zabrakło i trzeba zastanowić się, co dalej. Usiądziemy do rozmów, podejmiemy decyzje, ale niewątpliwie będą one zmącone brakiem sukcesu – skomentował Konrad Piechocki.

Prezes sopockiej drużyny nie chciał komentować spekulacji nt. budżetu oraz ściągnięcia do Trójmiasta znanych polskich zawodniczek oraz włoskiego szkoleniowca Massimo Barboliniego.

W Sopocie jest wiele znaków zapytania. Nieznana jest przyszłość szkoleniowca Edwarda Pawluna ani zawodniczek. – Mam ogromny szacunek do wkładu pracy i zaangażowania trenera Pawluna. Swoją postawą udowodnił, że warto na niego stawiać, ale na dzień dzisiejszy nie znam nie tylko przyszłości trenera, ale i klubu – tłumaczy prezes.Nasza sytuacja zmieniła się o 180 stopni. W rozmowach z tak potężnym sponsorem jak wspomniane PGE są jasno określone cele, w osiągnięciu których pomóc mają najlepsi. Jednak na dzień dzisiejszy nie ma o czym mówić – kończy Piechocki.

*Rozmawiał Maciej Karolczuk (Gazeta Wyborcza)

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved