Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > K. Gierczyński: W Częstochowie podejmuje się rozsądne decyzje

K. Gierczyński: W Częstochowie podejmuje się rozsądne decyzje

fot. archiwum

Krzysztof Gierczyński nie chciał informować o swoim powrocie do AZS-u Częstochowa, ponieważ do końca lipca ma ważny kontrakt z Resovią. - Sam dyrektor klubu z Rzeszowa Marek Karbarz o tym wspomniał, więc nie ma już czego ukrywać - wyjaśnił przyjmujący.

Krzysztof Gierczyński do samego końca nie wiedział czy zostać w Asseco, czy wrócić pod Jasną Górę. Przesądziły sprawy rodzinne, bowiem córka siatkarza od września pójdzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Ponadto Gierczyński ma dom w Częstochowie. Nie można zapominać o aspekcie sportowym. Zawodnik będzie więcej grał w AZS-ie. – W Rzeszowie wypełniłem kontrakt chociaż z graniem bywało różnie. Po pierwszym sezonie nie wykonywałem jednak nerwowych ruchów jak niektórzy zawodnicy i wiem, że była to słuszna decyzja – wyjaśnia przyjmujący, który związał się z częstochowskim zespołem na trzy lata.

Działacze chcą zbudować silny, liczący się w PlusLidze zespół. Z tym, że wzmacniają się niemal wszyscy. W nowym sezonie o dobry wynik nie będzie łatwo, ale widzę że w Częstochowie podejmuje się rozsądne decyzje, więc nie powinno być źle – powiedział o planach AZS-u Gierczyński.

Obecnie przyjmujący przebywa w Gorzowie Wlkp. Razem z żoną odwiedzają miejsca, w których dawno nie byli. Po powrocie Gierczyńscy odświeżą dom i zaczną się przeprowadzać.* Rozmawiał Tadeusz Iwanicki (Gazeta Wyborcza)

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved