Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Hebda i Hrazdira w drużynie prowadzonej przez Kardosa

Hebda i Hrazdira w drużynie prowadzonej przez Kardosa

fot. archiwum

Zagranicznym wzmocnieniem piątej drużyny poprzedniego sezonu ma być Czech Michal Hrazdira. Pod Jasną Górę wraca z Rzeszowa Krzysztof Gierczyński, a w ataku Bartosza Janeczka będzie wspierał 19-letni Miłosz Hebda.

Dogadaliśmy się z częstochowskim klubem w sprawie wypożyczenia tego siatkarza – potwierdza Konrad Piechocki, prezes Skry Bełchatów, w barwach której Miłosz Hebda rozegrał kilka spotkań na początku poprzedniego sezonu. Potem wrócił do SMS Spała.

Niespodziankę częstochowscy działacze szykują na stanowisku trenera. Nowym szkoleniowcem Domeksu Tytana ma zostać… Marek Kardos, 36-letni Słowak, który w poprzednim sezonie był pod Jasną Górą rozgrywającym. Kardos ma doktorat z siatkówki i już w poprzednim sezonie był dla młodych siatkarzy dużym wsparciem. Teraz ma zastąpić Grzegorza Wagnera.

Zagranicznym wzmocnieniem piątej drużyny poprzedniego sezonu będzie Czech Michal Hrazdira.To zawodnik z szerokiej kadry Czech, w poprzednim sezonie grał we włoskiej Serie A2 w barwach Edillesse Cavriago – mówi Ryszard Bosek. Hrazdriza ma 25 lat i mierzy 195 cm. – W piątek będzie konferencja prasowa, podczas której ogłosimy kilka rzeczy. Mamy przygotowanych kilka umów, ale podpisów na nich na razie brakuje – mówi prezes klubu Konrad Pakosz.więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved