Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Łukasz Żygadło zostaje w Itas Diatec Trentino

Łukasz Żygadło zostaje w Itas Diatec Trentino

fot. archiwum

Rozgrywający Itas Diatec Trentino i reprezentacji Polski Łukasz Żygadło postanowił nie zmieniać barw klubowych i w nowym sezonie także będzie reprezentował barwy zespołu z Trydentu. Umowa wygasająca 30 czerwca została przedłużona na rok.

Łukasz Żygadło w Itasie występuje już od dwóch sezonów. W tym czasie dwukrotnie wygrał z tym zespołem Ligę Mistrzów, zdobył też klubowe mistrzostwo Świata oraz dwukrotnie wicemistrzostwo Italii. – Zostaję w Trento, ponieważ chcę zdobyć mistrzostwo. To cel, którego w pierwszych dwóch latach mi brakowało. Wiem, że będę po raz kolejny częścią bardzo silnego zespołu, który zagra wiele gier i wiele imprez. Postaram się spróbować wygrać z Trentino Volley tyle trofeów, ile się da – powiedział Żygadło.

Potwierdzenie Łukasza Żygadło jest znaczącym krokiem dla naszego klubu i sprawia, że jestem szczególnie szczęśliwy, bo znowu będziemy mieli dwóch równorzędnych rozgrywających, Wszystko to pozwoli nam na wprowadzenie bardziej alternatywnych rozwiązań. W nowym sezonie o miejsce będzie ponownie rywalizował z Raphaelem dodał zadowolony Radostin Stojczew.

źródło: inf. własna, trentinovolley.it, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved