Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Wzmocnienia i trener Politechniki Radomskiej w zawieszeniu

Wzmocnienia i trener Politechniki Radomskiej w zawieszeniu

fot. archiwum

AZS Politechnika Radomska czeka z ustaleniem składu na przyszły sezon na decyzję uczelni w sprawie dalszego finansowego zespołu. Z drużyny odeszła na razie tylko Katarzyna Niedziałek, która powróciła do pierwszoligowego AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Katarzyna Niedziałek przez ostatnie trzy sezony grała w radomskiej drużynie na rozegraniu. Po skończonych studiach wróciła do Ostrowca Świętokrzyskiego i będzie reprezentować barwy AZS KSZO. – To na razie jedyna pewna decyzja kadrowa – zastrzega Krzysztof Białczak, drugi trener "akademiczek", cytowany przez Echo Dnia. – Z pozostałymi musimy poczekać do chwili, gdy będziemy znali wysokość budżetu i zasady finansowania zespołu przez Politechnikę Radomską.

Na razie nie prowadzimy z nikim rozmów, ale mam nadzieję, że na początku czerwca zaczniemy budowanie składu. Po znakomitym wyniku, jaki osiągnęliśmy w zakończonym sezonie mam wiele propozycji od solidnych zawodniczek. Jeśli tylko będziemy wiedzieć, jakie warunki możemy zaproponować siatkarkom, nie powinniśmy mieć kłopotów ze skompletowaniem kadry – kończy Białczak.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved