Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tadeusz Kupidura: Możliwe jest każde rozwiązanie

Tadeusz Kupidura: Możliwe jest każde rozwiązanie

fot. archiwum

Występ Jadaru Radom w PlusLidze w przyszłym sezonie stanął pod znakiem zapytania. - Uratowaliśmy ekstraklasę i z tego się cieszymy, ale nie wiem czy w niej zagramy - przyznał prezes Jadaru Kupidura. - Możliwe jest każde rozwiązanie.

Siatkarze Jadaru najpierw cztery razy okazali się lepsi od AZS Politechniki Warszawskiej, następnie trzykrotnie w barażu pokonali Trefl Gdańsk. Tym samym uratowali PlusLigę dla Radomia. Okazuje się, że występ Jadaru w ekstraklasie w przyszłym sezonie wcale nie jest taki pewny.

Rozważamy równe warianty – przyznał prezes Jadaru, Tadeusz Kupidura.Sprawa wyjaśni się w ciągu najbliższych dni. Nie zamierzam wycofywać się z finansowania sportu. Oczekuję jednak, że oprócz władz miasta jeszcze ktoś pomoże klubowi. Jest dla mnie przykre, że tak wiele osób jest nieprzychylna drużynie, która jest wizytówką miasta. Przecież to jedyny grający w ekstraklasie zespół z naszego regionu. Do tego dochodzi wiele innych spraw, jak wyłączność Polsatu na prawa do transmisji i związana z tym niemożność porozumienia się na przykład z lokalną telewizją.

Kilka dni temu sporo mówiło się o fuzji Jadaru z Politechniką Warszawską, która miałaby zapewnić stolicy ekstraklasę. Wówczas prezes Kupidura stanowczo zaprzeczył. Czyżby swoim zaskakującym ostatnim oświadczeniem chciał zaszantażować władze miasta i radomskie firmy wycofaniem zespołu z PlusLigi?źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved