Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Matej Kazijski siatkarzem roku w Bułgarii

Matej Kazijski siatkarzem roku w Bułgarii

fot. archiwum

Po zakończeniu sezonu klubowego nadszedł czas na zmagania reprezentacji narodowych. Oprócz tego siatkarze odbierają też zaległe nagrody. Tak stało się w przypadku Mateja Kazijskiego, który odebrał nagrodę dla najlepszego siatkarza 2009 roku w Bułgarii.

Po powrocie do swej ojczyzny po niezwykle udanym sezonie w Itasie Trentino, Mateja Kazijskiego oprócz treningów czekały również przyjemniejsze chwile. Jedną z nich było odebranie nagrody dla najlepszego bułgarskiego siatkarza w roku 2009. Kapitan Itasu zdobył nagrodę w głosowaniu kibiców na portalu sportal.bg. Fani zadecydowali o zwycięstwie już kilka miesięcy temu, jednakże organizatorzy dopiero teraz mieli okazję przekazać trofeum siatkarzowi.

Kazijski zdobył 2762 głosy. – Jestem niezwykle zaskoczony i zadowolony, że tak dużo osób głosowało właśnie na mnie – powiedział po otrzymaniu nagrody . Trzeba przyznać, iż przyjmujący wygrał zdecydowanie. Drugie miejsce zajął Todor Aleksiew z 652 głosami na koncie. Na podium załapał się również Władimir Nikołow, na którego głosowało 460 kibiców. – Dziękuję kibicom za zaufanie. Postaramy się wraz z chłopakami z reprezentacji sprawić naszym fanom wiele radości tego lata – zakończył Matej Kazijski.

Bułgarski przyjmujący zdobył już nagrodę dla najlepszego siatkarza w swoim kraju w 2007 roku.źródło: inf. własna, trentinovolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved