Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Punkt, Set, Mecz: Kto na plus, kto na minus w PlusLidze

Punkt, Set, Mecz: Kto na plus, kto na minus w PlusLidze

fot. archiwum

- Ten sezon był ciekawszy niż poprzednie za sprawą wielu zaskakujących wyników. Końcówka jakby rozpisana przed sezonem, ale trudno mieć pretensje do Skry Bełchatów, że znów zdobyła mistrzostwo Polski - mówi Wojciech Drzyzga w magazynie Punkt, Set, Mecz.

Liga stoi w miejscu, a drużyny gotują się we własnym sosie. Jeśli liga była ciekawsza to dlatego, że Skra grała słabiej, a nie że Resovia czy Jastrzębski Węgiel dokonały skoku w górę. Ambicje i możliwości drużyn ligowych są większe niż efekty ich gry. Symbolem postępu jest sukces w europejskich pucharach, a ten się nie dokonał – oponuje szef sportu w Polsacie, Marian Kmita w magazynie Punkt Set Mecz Przemysława Iwańczyka.

Rozważają dlaczego to Jastrzębski Węgiel jest największym wygranym sezonu, a nie Skra Bełchatów mimo zdobycia mistrzostwa Polski. – Największym przegranym sezonu jest Delecta Bydgoszcz. Popełniono tam grzech zaniechania. Nie wyznaczono tam sobie celu sportowego i teraz nie przyjmują tam do wiadomości, że wynik jest zły. Rozczarowaniem numer dwa jest Zaksa Kędzierzyn Koźle. Końcówka w ich wykonaniu jest powtarzającą się sytuacją w tym klubie – mówi Wojciech Drzyzga.Dla mnie największym rozczarowaniem była Resovia – oponuje Kmita i wyjaśnia dlaczego.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved