Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk Suwałki – niebogaci, ale wypłacalni

Ślepsk Suwałki – niebogaci, ale wypłacalni

fot. archiwum

Niedługo podlasianie cieszyli się z dwóch zespołów w męskiej I lidze. Po sezonie, w którym mieliśmy okazję oglądać na parkietach Pronar Hajnówkę i Ślepsk Suwałki. W lidze utrzymał się ten, któremu dawano mniejsze szanse. Suwalski beniaminek po barażach pozostał wśród pierwszoligowców.

Plan na sezon został przez suwalczan wykonany. Beniaminek utrzymał się w lidze, teraz przyszedł czas na podniesienie poprzeczki i w kolejnych rozgrywkach siatkarze Ślepska powalczą o zaistnienie wśród drużyn z górnej części tabeli. Szanse na powodzenie tego planu są realne, bowiem wydaje się, że w Suwałkach buduje się siatkówkę od właściwej strony.

Ludzie tworzący zespół nie oferują nierealnych kontraktów, byle tylko ściągnąć zawodnika do klubu. Pensje wpływają do zawodników na czas i każdy kto decyduje się na przejście do suwalskiego klubu, wie na czym stoi i może skupić się spokojnie na grze.

Suwalczanie zamierzają wzmocnić swój zespół między innymi przyjmującym Pronaru Hajnówka Sebastianem Wójcikiem, który nie wyklucza że taki transfer jest możliwy. Co prawda włodarze Ślepska nie są w stanie zaproponować siatkarzowi oczekiwanych przez niego warunków, ale wydaje się, że właśnie przejrzysta polityka i perspektywiczna ekipa może skłonić zawodnika do zasilenia suwalskiego zespołu. Prezes Ślepska wyraźnie daje do zrozumienia, że oferowane przez niego warunki nie są może niezwykle wysokie, za to gwarantują wypłacalność i bezproblemowe ich realizowanie.Klub rozmawia także z zawodnikami tworzącymi trzon zespołu i wygląda na to, że najważniejsi siatkarze zostaną w Suwałkach. Klub interesuje się także młodym środkowym Pronaru Hajnówka Mateuszem Sacharewiczem.

Na pewno zostanie też w zespole szkoleniowiec Ślepska Adam Aleksandrowicz, z którym klub przedłużył kontrakt po utrzymaniu się w pierwszoligowym gronie.

źródło: inf. własna, wspolczesna.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved